Hofheide schenkt geld aan goede doelen


woensdag, 28 december, 2016
Hofheide schenkt geld aan goede doelen

Na een crematie blijven er steeds gewone en edele metalen over. De restanten van gouden tanden, prothesen en juwelen levert crematorium Hofheide in Nieuwrode duizenden euro per jaar op. De opbrengst uit de verkoop van die metalen wordt geschonken aan goede doelen.

De 28 gemeenten die deel uitmaken van de Intergemeentelijke Samenwerking Hofheide kunnen doelen voorstellen. Elk voorgesteld goed doel krijgt een cheque van 1000 EUR.

Voor onze gemeente werd "Brotherhood" voorgedragen. Op 20 december werd hen een cheque van 1000 EUR overhandigd. Brotherhood is een organisatie die jaarlijks een "kinderkamp" organiseert voor minderbedeelde kinderen van 6 tot 14 jaar. De organisatie draait volledig op vrijwilligers en sponsors voor eten en drinken. Jaarlijks nemen er ook verschillende  kindjes uit onze gemeente deel.